10.1.2018

Většina lidí chce, aby měla příjemné okolí domu a krásnou zahradu. To ale chce dost snahy, nepřijde to samo. Musíte si vybrat, co se vám bude hodit, aby to ladilo s vaším rodinným domem. Výhodou je i skutečnost, že si vše můžete prohlédnout v showroomu a nikdy tak nekupujete zajíce v pytli.

Vyberte si barvu garážebetonová garáž

Měli byste si například vybrat garáž pro svůj vůz, tedy pokud jste nedali přednost garážování vozu v rámci svého domu, tedy jestliže není garáž přímou součástí jeho stavby. Pak se budete rozhodovat, jestli vám bude nejlépe sedět betonová garáž, nebo raději plechovou, plechovou s omítkou, nebo se spokojíte s garáží plachtovou. Je to na vás. U betonové garáže se dá vybrat i barva omítky, u plechové zase barva nanášená RAL lakováním či můžete volit plachtovou garáž s barevnou plachtou.

Vybudujte si venkovní dílnu

Za další budete jistě uvažovat o přístřešku na auto, nebo respektive nějakém přístřešku, který může posloužit k různým účelům, nejenom k zastřešení vozu. Například může být krytou venkovní dílnou, kde můžete pracovat i v dešti a nebude pršet. Dále to může být skladiště materiálu, na který nebude pršet. Můžete zde udělat i případně překladiště dřeva, než ho přesunete do dřevníku. Můžete vybírat z dřevěného přístřešku, ocelového i hliníkového, jde většinou o to v jakém stylu je váš dům.

Zázemí v podobě zahradních domků

Další otázkou jsou zahrady a vybavení. Zahradní domky bývají také nedílnou součástí vybavení. Když chcete domek pouze na ukládání nářadí, stačí pouze plastový nebo plechový. Ty bývají menší a prakticky zařízené na ukládání do polic a věšáků. Když budete chtít i větší zázemí, kam se vejde víc věcí nebo se v něm dá dokonce přespat, je užitečné zvolit dřevěný domek. Nabídne vám třeba kůlnu na odkládání nářadí a zároveň i obytnou místnost.