29.6.2017
 
Chcete si také užít oběd s přáteli v zahradě bez prudkých slunečních paprsků nebo drobných kapek deště? Pak potřebuje plachtový zahradní altán. 
 
 

Přenosný plachtový altán

 
Přenosný plachtový altán má lehkou kovovou konstrukci a je velmi variabilní. Pomůže vyřešit problémy se sluníčkem i deštěm. Vybrat si můžete z mnoha modelů, které se liší tvarem, barvou i rozměrem. 
 

Jaký altán si vybrat?

 
Potřebujete velký party stan nebo vám postačí jen malý přístřešek? Chcete použít altán jen jednorázově nebo naopak potřebujete altán využívat pravidelně? Máte-li velkou rodinu, můžete využít vyhřívané modely i v zimě. Jednoduché zahradní altány se hodí  například jako mobilní přístřešek u bazénu.  
 

Široký výběr barev 

 
Zahradní altán si můžete vybrat v mnoha velikostech i barvách. Nůžkové altány se hodí například na narozeninové oslavy. Lze si vybrat pestré pastelové barvy. Lehkou konstrukci smontujete ve dvou osobách velmi rychle. Moderní altány si můžete nechat vybrat na míru nebo lze zakoupit hotové řešení. 
 

Zahradní altán místo pro odpočinek

 
Zahradní altán si můžete postavit svépomocí nebo si jej můžete nechat postavit odbornou firmou. Střecha je tvořena netkanou textilií, kterou je potažená kovová konstrukce. Vybrat si můžete modely od velikosti 3x3 m až po velké stany 8 či 12 metrů. Plachtový altán můžete kdykoliv složit a uschovat, nebude vám tak překážet v zahradě či u bazénu ve chvíli, kdy jej nevyužíváte. Skládací plachtový altán je skvělou variantou pro jednorázové akce. Poslouží jako místo pro odpočinek, příruční sklad nebo jednoduchá předzahrádka k restauraci na venkovní akci.