12.4.2017
 
To, že je v každé běžné domácnosti minimálně jedno auto, je naprosto běžná záležitost. Dnes je na trhu velké množství i hotových garáží, ze kterých je možno vybrat vhodnou alternativu pro přímé užití. 
 
 

Výhody hotových montovaných garáží

Velkou výhodou hotových montovaných garáží, ve srovnání s klasicky stavěnými garážemi je to, že ty, které jsou hotové, nepotřebují mnoho příprav, stavebního povolení a prakticky se dají uložit tam, kam si jedince přeje. Samozřejmostí je místo, které musí náležet tomu, kdo si hotovou garáž na svůj pozemek objednal. Nutné je také vědět i to, že hotové garáže je po umístění prakticky použitelná, dá se ihned užívat. 
 

Jaké jsou montované garáže

Jestliže má zájemce o hotovou garáž jasno, je zapotřebí vědět, že montované garáže jsou na trhu v několika provedení. Mohou být z různých materiálů a také velikost v jiném provedení. Samozřejmostí je, že jsou již vytvořeny a uzpůsobeny k užití pro běžný osobní automobil, ale jsou i velikostně objemnější, jako jsou dvojgaráže a jiné provedení. 
 

Materiál, ze kterého je montovaná garáž

Jestliže je rozhodnutí pořídit si namísto výstavby hotovou montovanou garáž, pak je možno vybírat z plechových garáží, které jsou levné, ale dostačující pro ochranu vozu. Jsou vhodnou levnou záležitostí, ale pokud požaduje někdo odolnější garáž, ideální volbou je betonová garáž. Ty jsou pevné, dost odolné a aplikují se s hotovou fasádou. 
 

Dřevěného hotové garáže

Velice zajímavé jsou hotové garáže dřevěné. Tyto montované garáže jsou úhledné esteticky, ale i pevné konstrukce. Hodí se jak ke stylizovaným domům, anebo zahradních chalupám. Dřevěné garáže montované vypadají jako hotový dům, působí přívětivě a jsou také dostatečně odolné vůči vnějším vlivům. Dřevěné garáže jsou jistou variantou pro náročné klienty.