11.4.2017
 
Mít vlastní vířivou vanu a užít ji s partou přátel, anebo při romantických chvílích ve dvou je dokonalou chvilkou. Ne však každý vydá ze svého finančního rozpočtu velkou část peněz, která tak pokryje náklady na pořízení vířivé vany. I zde je ale řešení.
 
 

Mobilní vířivé vany 

Variantou, která je cenově dostupná všem, je mobilní vířivá vana, mobilní vířivka. Dnes jsou tyto vířivky často vyhledávány právě pro spojení dobré služby a nízké pořizovací ceny. Je velkou výhodou, že takové vířivky jsou opravdu pro každého a navíc jsou i skladné. Mnoho lidí je tak užívá v období letní sezony na zahradě, posléze je uloží do sklepa nebo jiné místnosti, určené na odložení sezonních věcí. 
 

Jaké jsou mobilní vířivé vany

Tvar mobilní vířivé vany se může lišit. Vzhledem k tomu, že jsou tyto vířivky oblíbené, dost často je také lidé kupují a tím vzniká vysoká poptávka, na kterou reagují výrobci mobilních vířivek. Na trh se tak dodává mnoho typů moderních mobilních vířivých van. 
 

Tvar není jednotný

Nedá se přímo určit, zda jsou více viděny hranaté nebo kulaté mobilní vířivé vany. To je spíše věcí aktuálního stavu na trhu. Pravdou ale je, že jsou to buďto zcela kulaté, nebo hranaté tvary. Je to dáno tím, že takto je obsah vody uvnitř vířivky setrván do jednoho prostoru a působí tak dokonale síla, která také dokonává možnost držet vše pospolu. 
 

Čím je charakteristická mobilní vířivá vana

Především je to u mobilní vířivé vany materiál, který je obecně jednotný. Užívají se umělé, gumové materiály, které se nafukují a mají silnou odolnost. Není to tedy klasický materiál na výrobu dětských bazénků, ale silný a pevný, odolný materiál. Mobilní vířivá vana musí být schopná mít silnou odolnost a počítá se s tím, že bude sloužit dospělým, a tak musí odolat i silnému náporu a být schopná pojmout požadované množství jak osob, tak vody.