10.4.2017
 
Vířivka je populárním prvkem moderních domácností a není tak divu, že je stále více žádaná a vyhledávána. Dnes je možné, díky mobilním vířivým vám, aby ji měli všichni, kdo o ni mají zájem.
 
 

Cenově dostupný prvek

Mobilní vířivá vana je totiž prvkem dostupným. Aspoň,c o se cenové náročnosti týče. mohou si ji pořídit běžné domácnosti bez nutnosti se nějak zvlášť uskromnit, omezit, protože pořizovací cena běžným, moderních mobilních vířivek je startuje na ceně patnáct tisíc korun. Samozřejmě konečnou cenu pak ovlivňuje i velikost a obsah mobilních vířivých van. 
 

Proč mít vířivku doma

Je to menší bazén pro dospělé, který při běžícím rytmu funguje jako skvělá relaxační technika. Navíc pro moderní mladé páry je to vhodná příležitost, jak trávit volné chvilky spolu a ve dvou a užít si je jako ve svém malém osobním wellness. Mobilní vířivé vany jsou hodně populární, a pokud někdo hledá prvek, který se dá užít v mnoha ohledech, tak moderní mobilní vířivka je jedním z nich. 
 

Jak vybírat vhodnou vířivku pro sebe

Důležité je si předem určit, kde by měla mobilní vířivá vana stát. Ač je mobilní, musí se někam postavit. Místo není sice nutně určené, neměnné, ale přesto musí na nějaký čas na něm stát. Mobilní vířivá vana je totiž označení toho, že se dá postavit a následně složit a uložit jinde. Ne to, že při plném výkonu je možno pojíždět. 
 

Tvar vířivé vany je rozhodující 

Jakmile je místo stanoveno, volí se tvar. Kulatá vypadá zajímavěji na větších, volných prostorech. Pokud ale je třeba vytyčené místo uvnitř domu, pak je časté a oblíbené, že mobilní vířivá vana bude raději hranatého tvaru, neboť se lépe do uzavřených a jistým způsobem omezených prostor vměstná. Jedinou výjimkou je, pokud by místnost byla kulatá. Je to ale jinak na pořizovateli samotném, jaký typ zvolí. 
 
Oblíbené jsou také venkovní vířivky.