Vybrat správný domek na zahradu není někdy snadné rozhodování. Když je ale vyžadována skutečná kvalita, výběr bude patřit prémiovým zahradním domkům.
 
 

Co jsou prémiové zahradní domky

Zahradní domky jsou kombinací materiálů, zaručující stabilitu a odolnost. Konstrukce je z pevné a odolné oceli, stěny z kvalitního plastu, zaručující pevnost i odolnost od vnějších vlivů. Prémiové zahradní domky se vyrábí z kvalitních materiálů prémiové kvality. UV filtr zaručuje nepropustnost. Hotové zahradní domky jsou uvnitř vybaveny policemi tak, aby šlo uložit nářadí a potřeby přehledně a úhledně. 
 

Atraktivní vzhled zahradních domků

Zahradní domky prémiové kvality jsou nejen odolné, ale mají i atraktivní vzhled. Jsou konstruovány a navrženy tak, aby do konceptu moderní zahrady dokonale zapadly. Co jim nelze ubírat je i fakt, že neblednou a ani nekřehnou. Odolný plast, ze kterého jsou stěny vyrobeny, nepodléhá přírodním vlivům a nabízí skutečně dlouhou životnost. Přičemž není potřeba prémiový zahradní domek speciálně udržovat. Tyto domky jsou prakticky bezúdržbové. 
 

Síla a odolnost je předností

Lehké zahradní domky odolají běžným povětrnostním vlivům, ale co se týče silnějším vichrům, spojeným s deštěm či krupobitím, mohou některé lehké stavby nápor neunést. Naopak prémiové zahradní domky jsou navrženy tak, aby i silnému dešti s nárazovým větrem odolaly a to bez úhony. Protivětrná odolnost prémiových zahradních domků je až 113 km/h s únosností až 115 kg/m2. 
 

Když chce zákazník více

Špičková kvalita prémiových zahradních domků je podložena i dlouhou zárukou. Výrobci nabízí záruku 10 let, což je běžně nevídané a velice sympatické. Zahradní domky té nejvyšší kvality jsou i vybaveny protiskluznou podlahou, pro lepší manipulaci a práci. Domky jsou mobilní a je tak možno je přesunout bez zvláštních úkonů.