sk   en     de    pl    ru 

INFORMAČNÍ LINKA - 840 810 810

Zavřít X

Jak proměnit svůj dům k dokonalosti?

23.2.2018

Každý majitel rodinného domu chce, aby jeho dům vypadal naprosto dokonale. Krásně uklizené okolí, bílá fasáda, truhlíky plné květin, perfektně udržovaná zahrada, kde nebude žádné haraburdí. Jak toho docílit?

Číst dál...

Proč je důležitý dřevník a správné skladování dřeva?

14.2.2018

Je zima, a proto je nyní velice důležitý dřevník. Díky němu můžete skladovat dřevo bez potíží a budete ho mít vždy dobře proschlé. Jak ale vlastně dřevo skladovat? Co je nejvhodnější?

Číst dál...

Vyšperkujte si zahradu funkčním altánem na přátelské posezení

8.2.2018

Někteří lidé milují přátelská posezení. Patříte i vy mezi ně? Jestliže ano, potom určitě uvažujete o pořízení altánku pro podobné akce. Jakýsi vybrat a jak ho vybavit?

Číst dál...

Jaké způsoby zastřešení potřebujete k domu?

přístřešek na auto

25.1.2018

Patříte-li mezi šťastné majitele rodinného domu na vesnice nebo v městské vilkové části, určitě dříve nebo později začnete uvažovat o nějakém přístřešku k domu nebo do zahrady. Jaké možnosti zastřešení máte a k čemu mohou sloužit?

Číst dál...

Jak a čím si vybavit dům a zahradu?

betonová garáž

10.1.2018

Většina lidí chce, aby měla příjemné okolí domu a krásnou zahradu. To ale chce dost snahy, nepřijde to samo. Musíte si vybrat, co se vám bude hodit, aby to ladilo s vaším rodinným domem. Výhodou je i skutečnost, že si vše můžete prohlédnout v showroomu a nikdy tak nekupujete zajíce v pytli.

Číst dál...

Jsou lepší fóliovníky, nebo skleníky?

skleník

29.12.2017

Chcete-li zahradničit a myslíte to vážně, nejspíše uvažujete o pořízení foliovníků, nebo skleníků. Jenže pro co se vlastně rozhodnout? Váháte a nejste si jistí. Pojďme si tedy probrat, kdy zvolit foliovník a kdy raději skleník, respektive jaké jsou výhody obou těchto řešení zázemí pro zahradu?

Číst dál...

Když stavíte dům, uvažujte i o budoucnosti

15.12.2017

Chcete řešit zahradu na míru? To je ideální přístup. Spousta lidí v minulosti často přestavovala zahradu podle toho, kolik zrovna měla, nebo také neměla peněz. To samozřejmě je vidět na výsledku. Něco jiného je, když všechno řešíte najednou jako celek a máte k tomu připravenou koncepci, než když flikujete podle momentálního stavu vaší peněženky. Jak si tedy vytvořit koncepci?

Číst dál...

Jak srazit náklady na garáž na minimum?

8.12.2017

Pojali jste úmysl stavět garáž a známí vám to rozmlouvají a vy si přesto nedáte říct? Možná mají vaši známí pravdu! Vyděsilo vás to a překvapilo? Zkuste se nad tím zamyslet. Pokud patříte mezi pečlivky, kteří musejí mít všechno naprosto dokonalé, nebude pro vás stavba garáže žádná legrace. Máte na sebe maximální nároky, které je hodně těžké splnit.

Číst dál...

Vytvořte si ze zahrady útočiště pro celou rodinu

4.12.2017

Zahrada se v současnosti stává prostorem pro trávení volného času. Celá rodina ji využívá k nejrůznějším účelům. Není nejmenší důvod k tomu, aby zde nenašli svoje vyžití všichni členové rodiny od malých dětí, přes –náctileté a jejich rodiče až po seniory. Každý zde objeví svoji zábavu. Jak takovou zahradu zařídit?

Číst dál...

Chcete, aby se váš dům stal reprezentativním sídlem?

17.11.2017

Určitě jste byli třeba v sousedním Rakousku, kde jste viděli na venkově i předměstích větších sídel krásně upravené rodinné domky s perfektní fasádou a truhlíky plnými muškátů či begónií a jiných druhů květin. Vedle toho stejně dokonalé garáže i malé zahradní stavby, jež prosvítají přes plot. Naštěstí i u nás už je spousta stejně upravených domků a zahrad.

Číst dál...

K domu se vám bude hodit garáž i pěkné posezení

12.10.2017

Dostavěli jste rodinný dům, chalupu nebo chatu? Možná cítíte, že zdaleka ještě není hotovo. Jakkoli je hrubá stavba hotová, udělali jste i omítky v případě zděné stavby, stále ještě nelze říci, že je vše uzavřeno. Čeká vás ještě spousta práce, i když si to možná ještě neuvědomujete.

Číst dál...

Vytvořte z okolí svého domu krásný prostor k životu

7.9.2017

Jak zhodnotit svůj dům a jeho okolí? Určitě váš rodinný dům, nebo také chata či chalupa není určena jenom k přežívání a přespávání. Naopak. Jistě si chcete vytvořit skutečný domov, což znamená také prostor k užívání zahrady a celého okolí domu. Proto se zaměřte na to, jak své okolí zkulturnit.

Číst dál...

Houpací křesla a sítě jako skvělý doplněk nejen do pergoly

16.8.2017
 
Rádi relaxujete a přemýšlíte o netradičním doplňku na zahradu, terasu či verandu do zahradní pergoly, zimní zahrady nebo i bytu? Potom patříte mezi ideální adepty pro pořízení houpací sítě nebo křesla. 
 

Číst dál...

Jakou vybrat výplň pro skleník?

8.8.2017
 
Pěstování ve skleníku přináší mnohé výhody. Pokud jste se rozhodli, že také chcete podpořit růst své zeleniny a prodloužit její vegetační období pomocí tohoto přístřešku, čeká vás ještě rozhodnutí, z jakého materiálu by měl skleník být.
 

Číst dál...

Využití rámových a obloukových montovaných hal

2.8.2017
 
Montované haly se v komerční a průmyslové sféře stávají takřka fenoménem a stále více podnikatelů jim dává přednost před zdlouhavou a nákladnou výstavbou nových budov a prostor. Montované haly mohou posloužit prakticky v každém odvětví – často jsou využívány jako sklady, hangáry, kancelářské budovy, výrobny a dílny, prodejny a obchodní centra, sportoviště a podobně.
 

Číst dál...

Z čeho postavit opěrnou zeď v zahradě?

 
25.7.2017
 
Opěrné zdi mají v zahradách celou řadu funkcí – a to praktických i vizuálních a estetických. Umožňují získávat rovné plochy, vytvářejí v zahradě členitost a je možné díky nim vykouzlit různá zákoutí, terasy, předěly a podobně. Z čeho však opěrnou zeď v zahradě postavit?
 

Číst dál...

Co je třeba rozhodnout před stavbou pergoly?

19.7.2017
 
Rozhodli jste se, že svůj pozemek obohatíte o krásnou zahradní pergolu nebo altán? Ještě než se pustíte do samotné realizace, čeká vás celá řada rozhodnutí, jejichž důležitost není radno podceňovat. 
 

Číst dál...

Alternativa pro parkování v podobě plachtové garáže

13.7.2017
 
Pokud přemýšlíme o bezpečném parkování vozidla, většinou nás jako první napadne klasická garáž. Pokud nemáte dostatek prostoru, finančních prostředků nebo času na realizaci, začneme uvažovat o alternativě ve smyslu například otevřeného přístřešku na auto. Málokoho však napadne varianta v podobě plachtové garáže
 

Číst dál...

Výhody a nevýhody fóliovníku

6.7.2017
 
Obáváte se jarních nebo časně podzimních mrazíků, které by mohly poškodit vaši úrodu? Chcete urychlit růst a zvýšit výnos pěstované zeleniny a rostlin? Řešení může být hned několik. Většinu lidí napadne jako první skleník. Ten však vždy nemusí být ideální volbou.
 

Číst dál...

Zahradní altán ochrání před deštěm i sluncem

29.6.2017
 
Chcete si také užít oběd s přáteli v zahradě bez prudkých slunečních paprsků nebo drobných kapek deště? Pak potřebuje plachtový zahradní altán. 
 

Číst dál...

Jaké materiály použít na zimní zahradu?

22.6.2017
 
Zimní zahrady jsou v poslední době stále více oblíbené a není divu – možnosti využití takového prostoru jsou značné. Mohou sloužit pro relaxaci, pěstování rostlin, přijímání návštěv a stolovaní nebo zde může být například umístěn bazén a podobně. 
 

Číst dál...

Proč si zvolit raději hotovou garáž místo zděné?

21.6.2017
 
Přemýšlíte o pořízení garáže, ve které by bylo vaše vozidlo v bezpečí, ale zatím vás odrazovali vysoké finanční a časové náklady a náročnost stavby garáže? Řešením může být zakoupení již hotové mobilní garáže, která vám umožní ušetřit a přitom splní všechny požadavky jako klasická zděná garáž.
 

Číst dál...

Hlavní výhody mobilního domu

20.6.2017
 
Mobilní domy jsou na našem trhu poměrně krátce a mnozí si na jejich přítomnost teprve zvykají. Každopádně i tak mají mnoho výhod, které by obecně společnost měla znát, aby je ihned nezatracovala. 
 

Číst dál...

Levné bydlení bez stavby – mobilní domy

19.6.2017
 
Co se ještě před pár lety zdálo jako nemožné, je dnes běžnou alternativou k bydlení. Dnes si vlastní dům mohou pořídit i mladí lidé a prakticky bydlet kdekoli potřebují a je pro ně přístojné. 
 

Číst dál...

Mobilní domy jako alternativa pro moderní a levné bydlení

16.6.2017
 
Bydlení řeší mnoho mladých lidí. Chtějí sice bydlet ve svém, ale často nedostanou potřebnou půjčku, hypotéku k tomu, aby si vlastní bydlení pořídili. Musí se tak spokojit s bydlením v nájmu, kde tak utrácí pouze za to, že bydlí. 

Číst dál...

Jak si splnit sen o vlastním bydlení

15.6.2017
 
Nejčastěji se situace objevuje u mladých osob, které sotva skončí školu, začnou pracovat a chtěli by bydlet ve vlastním. Aby se snáze osamostatnili, začnou bydlet v nájmu, kde ale dost často platí tolik, že nejsou s to našetřit si na vlastní bydlení. 
 

Číst dál...

Hodí se mobilní domy k trvalému bydlení

14.6.2017
 
Otázku, kterou si klade mnoho případných zájemců o koupi mobilního domu. Tato otázka automaticky vychází z toho přesvědčení, protože mobilní rodinné domy se stávají čím dál častější a lidé se na ně hodně ptají.
 

Číst dál...

Mobilní domy jako trend moderní doby

13.6.2017
 
Možná poněkud troufalé tvrzení, ale zase svým způsobem je i takto možno mobilní domy chápat. Jsou nadčasové a určené pro mladé, perspektivní osoby, které chtějí žít po svém a nechtějí se vázat příliš striktně. 
 

Číst dál...

Jaké je bydlení v mobilním domě

12.6.2017
 
Mobilní domy jsou trendem poslední doby. Stává se, že jsou stále více vidět, protože umožňují lidem bydlet rychle a snadno ve svém za nízkou pořizovací cenu.
 

Číst dál...

Výhody mobilních domů

24.5.2017
 
Přesto, že existují odpůrci mobilních domů, stále více osob se o tuto formu bydlení zabývá a je k ní pozitivně nakloněno. Důvodů je hned několik, k předním patří především nízká pořizovací cena.
 

Číst dál...

Bydlet ve svém bez nájmu

23.5.2017
 
Sen o vlastním bydlení má většina osob, která své nemá a bydlí v nájmu. Dost dobře si tak uvědomuje, kolik platí jakoby zbytečně, pouze za to, aby někde bydlel. To je dost velká suma, ať je jakákoli. Možností je bydlení ve svém, které teď může mít snad každý. 
 

Číst dál...

Šance na vlastní dům

 
22.5.2017
 
Průměrné platy nedovolují lidem, aby si snadno pořídili vlastní bydlení. Mladí lidé, kteří sotva začali pracovat, nemají dost prostředků, aby si zařídili koupi vlastní nemovitosti a tak jsou odkázání na placení nájmu.
 

Číst dál...

Unikátní způsob bydlení – mobilní domy

19.5.2017
 
Mobilní domy se stávají pomalu součástí našeho běžného života. Snad každý z nás už jednou na vlastní oči takový dům viděl, i když si to možná neuvědomil. Mobilní domy totiž vypadají přesně jako klasické stavěné dom.
 

Číst dál...

Proč si pořídit mobilní dům

18.5.2017

Sen o vlastním bydlení se dá poměrně snadno splnit i těm, co mnoho našetřeno nemají, ale přesto chtějí bydlet ve svém a moderně. Odpovědí je totiž mobilní dům, moderní způsob bydlení. 
 

Číst dál...

Mobilní domky jsou variantou pro pohodové bydlení

17.5.2017

Mobilní domky vzbuzují rozporuplné emoce našíř celým spektrem populace. Jsou lidé, kterým se varianta líbí, a jsou také silní odpůrci takového bydlení. Přičemž je ale možno mobilní domek nazývat moderním a nadčasovým způsobem bydlení. 
Proč jsou odpůrci mobilních domů?
 

Číst dál...

Mobilní dům je také možností

16.5.2017
 
Často se stává, že mladí lidé touží po vlastním bydlení, dost často také po vlastním domě, ale buďto nemají dostatek peněz na koupi, nebo čas na výstavbu a také mají obavy, že se během krátké doby mohou stěhovat za prací. Bydlí tak v drahých pronájmech a zbytečně tak utrácí.
 

Číst dál...

Popularita montovaných hal stoupá

15.5.2017
 
Důvodem, proč jsou montované haly tak populární je především důležitý fakt, že naplňují potřeby moderních, rychle se rozvíjejících firem. Montované haly jsou stále více žádané. 
 

Číst dál...

Velké výhody montovaných hal

11.5.2017
 
Montované haly jsou často vyhledávány majiteli větších firem, kteří potřebují útočiště pro výrobu a také skladiště materiálu či výrobků. Ať jsou důvodu různé, je spojující, že jsou často vyžadovány montované haly pro rychlost, za kterou lze halu postavit.
 

Číst dál...

Montované haly - skvělé řešení pro moderní firmy

10.5.2017

Montované haly jsou na současném trhu velice atraktivním zbožím. Využívají je zejména firmy, a to jak na výrobu, tak pro uskladnění zboží, které vyrábějí, nebo dováží.
 

Číst dál...

Kdy je vhodné vybrat montovanou halu

9.5.2017
 
Montované haly jsou populární a v posledních letech hodně často montované. Je to především proto, že jsou rychle postavené a jde o velké haly, které je posléze možno přemístit. 
 

Číst dál...

Přednosti montovaných hal

5.5.2017
 
Současná doba požaduje rychle reagovat, zvláště v podnikání je tento fakt nesmírně důležitý. Dnešní doba také požaduje přesun výroby a skaldů podle aktuální situace a tak je zapotřebí být po všech směrech mobilní. 
 

Číst dál...

Proč volit montovanou halu?

3.5.2017

V dnešní době je potřeba rychle reagovat na poptávku a nabídku. Moderní způsob podnikání je o rychlosti a tak také je potřeba vytvořit podnikatelské místo během chvíle. Montované haly jsou tak vhodným řešením pro firmy, které haly potřebují.
 

Číst dál...

Montované haly jako řešení pro firmy

2.5.2017

Moderní doba žádá také moderní způsob řešení i pro podnikání. Pokud firma potřebuje výrobní nebo skladové haly, je ideální možností nechat si postavit montovanou halu. 
 

Číst dál...

Jaké mohou být hotové garáže

28.4.2017
 
Moderní způsob bydlení a zařizování je rychlý. Také proto existuje mnoho způsobů, jak si bydlení zařídit rychle a dobře. Vhodnou variantou jsou hotové domky, ale i hotové garáže
 

Číst dál...

Přednosti hotových garáží

27.4.2017

V dnešní době si je možno vybrat a zakoupit online i garáž. Až se to zdá scestné, pak je tvrzení sice trochu nadnesené, ale ne nemožné. Hotové garáže jsou stále více populární.
 

Číst dál...

Jsou vhodné hotové garáže

26.4.2017

Hotové garáže jsou používané již několik let, v poslední době se však začaly hojně vyrábět pevné z materiálu odolných tak, že dokonale konkurují zděným garážím. Dokonce je mohou přestihnout. 
 

Číst dál...

Jaké výhody má betonová garáž

25.4.2017
 
Při volbě hotové garáže je zajímavou možností betonová garáž. Je totiž dost odolná oproti vnějším vlivům a také s sebou nese řadu jiných východ. 
 

Číst dál...

Volba garáže

24.4.2017

K domu tak nějak neodmyslitelně patří i garáž, tedy dům pro auto a jiná motorová vozidla. Garáž však není nutné stavět. Moderní garáže se kupují již hotové.
 

Číst dál...

Jaký typ hotové garáže zvolit

21.4.2017

Hotové garáže mají tu výhodu, že je možno je použít do dvaceti čtyř hodin od objednání. Pokud jsou skladem, nic nebrání tomu, aby se tak stalo. Hotové garáže mají tu výhodu, že není potřeba žádat o potvrzení a mnoha dokumentů. 

Číst dál...

Hotovou nebo klasickou garáž

20.4.2017
 
Volba možnosti postavit garáž vlastními silami nebo koupit hotovou garáž může rozhodnout několik faktorů, které jsou. Hotové garáže mají dost výhod, které je potřeba při výběru zmínit. 

Číst dál...

Druhy hotových garáží

19.4.2017
 
Díky moderních technologiím i postupům, je dnes možné prakticky cokoli. A i to, co se zdá nemožné. Ještě nedávno by to bylo bráno jako nemožnost, ale dnes je opravdu možné mít například hotovou garáž pro své osobní auto dokonce do dvaceti čtyř hodin. 
 

Číst dál...

Hotová garáž na auto - rychlá stavba a další výhody

 
18.4.2017
 
V současnosti je zapotřebí mít jako součást svého domu i garáž na vůz. Několik desítek let zpět se návrhy na domu nedělaly automaticky i s garáží, dnes je tomu jinak. S garáží se počítá. 
 

Číst dál...

Skladové kontejnery – k čemu slouží

13.4.2017

Slovo kontejner vzbuzuje v mnoha lidech spíše méně negativní emoce, spojené se zápachem a nečistotou. Jenže to je nepřímé vyložení si překladu. 
 

Číst dál...

Hotové garáže na osobní automobil

12.4.2017
 
To, že je v každé běžné domácnosti minimálně jedno auto, je naprosto běžná záležitost. Dnes je na trhu velké množství i hotových garáží, ze kterých je možno vybrat vhodnou alternativu pro přímé užití. 
 

Číst dál...

Levné vířivé vany jsou populární

11.4.2017
 
Mít vlastní vířivou vanu a užít ji s partou přátel, anebo při romantických chvílích ve dvou je dokonalou chvilkou. Ne však každý vydá ze svého finančního rozpočtu velkou část peněz, která tak pokryje náklady na pořízení vířivé vany. I zde je ale řešení.
 

Číst dál...

Výběr vhodné mobilní vířivé vany

10.4.2017
 
Vířivka je populárním prvkem moderních domácností a není tak divu, že je stále více žádaná a vyhledávána. Dnes je možné, díky mobilním vířivým vám, aby ji měli všichni, kdo o ni mají zájem.
 

Číst dál...

Zahrada jako důležité místo pro skleník

 
7.4.2017
 
Každý správný pěstitel by měl mít na své zahradě také vhodný skleník. To dodá rostlinám a plodinám potřebný komfort a pěstiteli tak zajistí úrodu. 

Číst dál...

Moderní skleník pro zahradu

6.4.2017
 
V dnešní době lidé opět hledají možnosti, jak si vypěstovat vlastní plodiny na svém pozemku. V mnohém jim tuto cestu usnadní moderní skleník z odolného polykarbonátu.
 

Číst dál...

Zahradní skleník je vhodný pro každou zahradu

5.5.2017
 
 
Na zahradách u moderních domů je běžné mít i prostor pro pěstování vlastní zeleniny, nebo jiných plodů. Žádá si to moderní doba a také způsob života. Skleníky na zahradu jistě patří.
 

Číst dál...

Vhodné skleníky i pro balkóny

4.4.2017
 
Majitelů městských bytů již nemusí trápit fakt, že se kvůli omezenému prostoru nemohou pořídit skleník a na svém pozemku, nebo spíše na balkoně svého bytu nemohou pěstovat plody. Moderní mini skleníky jsou právě určeny do omezených prostorů. 
 

Číst dál...

Pergoly jako prvek k modernímu domu

3.4.2017
 
V posledních letech si lidé zvelebují své domovy, nebo spíše zahrady. Pergoly jsou tak prvkem, který se tak k tomuto faktu hodí nejvíce. Mohou mít několik typů provedení a být zastřešené nebo nezastřešené. 

Číst dál...

K čemu mohou složit zahradní domky

 
Zahradní domky jsou na zahradě dnes běžnou záležitostí. Nahrazují hospodářská stavení, ale i nářaďovnu a mnohé jiné. 
 

Číst dál...

Moderní stojany na dřevo ke krbu

 Čím dál častěji je vidět, že lidé kupují krby a kamna a doma tak topí dřevem. To je poměrně levná varianta, která ale s sebou nese i fakt, že je potřeba takové topivo nutno uskladnit.
 

Číst dál...

Jaký druh dřevníku zvolit

Uskladnění dřeva není jen tak jednoduchou záležitostí. Je zapotřebí prostor, který umožňuje nejen plné zastřešení po stranách a shora, ale také průduchy, aby dřevo mohlo dýchat a vysoušet se, nevlhnout.
 

Číst dál...

Dřevník je pro uložení dřeva ideální

Přístřešky na dřevo jsou super, ale přece jen je pro uskladnění dřeva vhodnější dřevník. Moderní dřevníky jsou rozsáhlé, s pevnými stěnami a také celkovou odolností proti vnějším vlivům.
 

Číst dál...

Jak uskladnit dřevo

 
Moderní doba navrací sterý, dobrý způsob topení a to přímo v krbu, kamnech pomocí dřeva. Jenže tím je také potřeba uskladnit někde dřevo, ideálně na celou zimu.
 

Číst dál...

Co je zapotřebí mít nutně k bazénu

Bazén na zahradě není dnes nic neobvyklého. Pokud jste tedy majitelem bazénu, nemělo by k němu scházet potřebné vybavení.
 

Číst dál...

Budování bazénu

Vybíráte si bazén na zahradu a chcete co nejmenší zatížení přípravnými stavebními pracemi? Pak se rozhodněte pro bazén na klíč. 
 

Číst dál...

Houpací sítě mají své místo na zahradě

Vzhled moderní zahrady má mít nejen správný zahradní nábytek, úhledný zelený trávník, ale také moderní závěsné houpací sítě, které jsou momentálně hitem. 
 

Číst dál...

Bazény na zahradu patří

 
Moderní dům má moderní zahradu a zde patří bazén. V dnešní době je to běžná součást každé běžné zahrady. 
 

Číst dál...

Kdy lze v zimě provádět zemní, výkopové a další stavební práce?

 
Mnoho lidí si myslí, že nelze v zimě provádět zednické práce. Lze se věnovat suchým zednickým pracím a při dodržení určité podmínky i zemním a výkopovým pracím nebo například zdění a usazování. 

Číst dál...

Plechové zahradní domky

Udržet pořádek na zahradě je mnohem jednodušší se zahradním domkem. Na výběr je dnes z mnoha provedení, levnější varianty je možno hledat v oblasti plechových zahradních domků.
 

Číst dál...

Prémiové zahradní domky

Vybrat správný domek na zahradu není někdy snadné rozhodování. Když je ale vyžadována skutečná kvalita, výběr bude patřit prémiovým zahradním domkům.
 

Číst dál...

Druhy zahradních domků

 
Na zahradu patří správně i zahradní domek. Pro některé domy možná zbytečné, nicméně moderní domky již nemají většinou prostor pro umístění zahradního náčiní.
 

Číst dál...

Proč si pořídit markýzu

 
Na výběr ze stínicí techniky na dnešním trhu je dost, ale přece jen dost často lidé volí markýzy, jelikož poskytují flexibilní využití a především jsou i vzhledné a snadné na ovládání.
 

Číst dál...

Dřevěná garáž

Garáže nemusí být jen bouda na vůz, ale i krásná stavba, která tak trochu bude budit dojem, že jde o stavbu zcela jinou, než je garáž. 
 

Číst dál...

Výhody dřevěných altánů

 
Přístřešek na moderní zahradě se vždy hodí mít. Bude tak místem odpočinku, relaxu a posezení s přáteli i rodinou. Navíc jsou altány brány jako ozdoba zahrady. 

Číst dál...

Jaké bydlení vybrat pro psa

 
Pes je nejlepším přítelem člověk, proto by pro něj každý správný chovatel měl pořídit vhodný přístřešek, aby se i pes měl kam uchýlit, měl své místo.
 

Číst dál...

Druhy pergol, které jsou běžně na trhu

Pergola je definována jako lehká stavba, která slouží k vedení popínavých rostlin. Dnes však má klasická pergola mnoho jiného využití.
 

Číst dál...

Požadavky na přístřešek pro koně

Ustájení koní je velmi důležité. Jednou z variant jak ukrýt koně před nepřízní počasí je přístřešek pro zvířata. Jak má přístřešek správně vypadat, aby plnil správně svou funkci?

Číst dál...

Přístřešek na auto má mnoho výhod

Dnes se většina odborníků shoduje v tom, že pro malé pozemky se více hodí přístřešky pro auto, než garáže. A to i v případě, že se nám garážování auta zdá vhodnější, především v zimě, kdy ráno nemusíte seškrabávat z oken námrazu.

Číst dál...

Doporučujeme: |  Pergoly | Přístřešky na auto | Dřevníky | Garáže | One Trade | Altány | Opěrné zdi | Levné garáže | Dlažba | Přístřešky | Stínění | Vchodové stříšky | Fóliovníky | Skleníky |


2013 © Copyright Hotovedomy s.r.o.  l Zásady ochrany osobních údajů © l Ochranné známky One Trade® l Obecně smluvní podmínky l HOBBYTEC.CZ