Levné zastřešení vozu

sl suv alaska

Plachtová garáž – mobilní a levné zastřešení, které vašemu vozu poskytne ochranu na několik desítek let. Obstojí i v náročných podmínkách mrazivé Sibiře, hravě ho postavíte svépomocí a v mžiku kdykoliv, kamkoliv přemístíte. Nejen to, jsou výhody textilní garáže ShelterLogic.

Odolná montovaná konstrukce z prvotřídní oceli s antikorozní práškovou úpravou je 100% bezúdržbová. A umožňuje bleskovou montáž celé garáže. Pouze ve dvojici, bez speciálního profi nářadí nebo předchozích zkušeností. Garáž pro auto, motorku, sněžný skútr, sekačku nebo prostor pro skladování materiálu či jiných nezbytností, tak můžete začít využívat i za méně než 90 minut. Stejně rychlá je i následná demontáž. 

Rámová konstrukce plachtové garáže, je rovněž dokonale pevná a stabilní i za velmi nepříznivých klimatických podmínek. Pomáhají jí k tomu tři ocelové zámky ShelterLock a příčné vzpěry Easy Slide Cross Rail, které spolu s ráčnami zároveň zajišťují maximální napnutí plachty.

Voděodolná plachta z trojvrstvého tkaného, tepelně spojeného polyetylenu se vyznačuje zvýšenou odolností vůči protržení, je tedy dostatečně pevná. Má vnější i vnitřní ochranu proti UV záření, která zabrání vzniku vysokých teplot v garáži a interiéru vozu. Středová část je navíc ošetřena proti blednutí. Garáž je vybavena praktickými rolovacími dveřmi.

Levné zastřešení ShelterLogic, je tedy jako stvořené pro všechny, kdo chtějí rychle kvalitní kryté parkování pro své auto, ale přitom nechtějí zbytečně utrácet statisíce. 

novinky plachtova garaz

 

Zajímáte se o plachtové garáže a zastřešení ? Napiště nám Vaše dotazy na plachtové garáže. 

 

Kontakt

 

Kontaktní formulář

Odeslání zprávy. Všechna pole označená * jsou povinná.