Victoria 5000

victoria akce

Vitoria 5000 je nejnovější přírůstek do modelové řady přístřešků Palram. Jeho největší přednosti jsou moderní design a jednoduchá, přesto robustní konstrukce z hliníku a galvanizované oceli se 4 opěrnými sloupky a nerozbitnou, průhlednou polykarbonátovou střechou. Přístřešek je díky tomu 100% odolný a stabilní i za extrémních povětrnostních podmínek. A zaručuje tak ochranu vašeho vozu před deštěm, sněhem, ale i krupobitím, padajícími větvemi nebo žhnoucím sluncem a následným poškozením. Šanci nemají ani koroze, mech či plísně.

 

 

Polykarbonátová střecha snadno odolá sněhové zátěži až 100 Kg/m2. Zároveň disponuje ochranou proti UV záření, čímž brání vzniku vysokých teplot v interiéru vozu. Případně blednutí laku karoserie a podobně. Přitom propouští až 70% světla.

Rychlá montáž, nulová údržba

Přístřešek na auto Vitoria 5000 je mobilní, montáž tak nevyžaduje základy ani stavební povolení. Navíc je navržen s ohledem na maximální jednoduchost. Konstrukce se tak skládá pouze z několika částí, jejichž montáž hravě zvládnete svépomocí ve dvou lidech. S nulovými zkušenostmi, bez použití speciálního nářadí. Již smontovaný přístřešek můžete snadno kdykoliv demontovat a přesunout.

Velkým plusem je také to, že přístřešek nevyžaduje prakticky žádnou údržbu. Tu za vás obstará občasný déšť. Pokud by se vám nechtělo čekat, až zaprší, stačí vzít hadici a přístřešek rychle opláchnout. Tím pro vás veškerá údržba končí, žádné ochranné laky, drhnutí… šetříte tak svůj čas i energii. Životnost přístřešků Palram dosahuje i více než 25 let. Vitoria 5000 tak zajistí bezpečí vašemu vozu na opravdu dlouhou dobu.

Zaváděcí cena – ušetřete tisíce

Chcete i vy začít využívat všech výhod, které přístřešky Palram přináší? Pak neváhejte a využijte příležitost získat luxusní model Vitoria 5000 za zvýhodněnou cenu 39 949 Kč. Ušetříte rovných 10%!